Ataskaita #6 – rezultatai nedžiugina

Kriptovaliuta nuo metų pradžios niekaip negali atsitiesti. Vieną dieną kyla, kitą krenta. Pradeda jau erzinti 🙂 TOP’as kriptovaliutų ankščiau ar vėliau atsities, bet pakalbėkim apie ICO projektus. Kadangi dirbama su jais, tai pastebimi gan įdomūs dalykai.

  • Net atrodo daug žadantys projektai atėję į biržą pradeda nesustodami kristi. Jei rinka kyla, o jie krenta, mano manymu yra keletas priežasčių:
    1. ICO biržose atsiranda palaipsniui, pradedant nuo mažų, baigiant Binance ir pan. Mažose biržose mažos apyvartos. Todėl tik atsiradus tokenui tokioj biržoj, pradeda bėgt varguoliai pardavinėt savo tokenus gautus iš Bounty ar Air Drop’o
    2. Pataikiau į SCAM’ą. Atsisveikinu su pinigais.
    3. Pirmieji pre sale investuotojai fiksuoja savo išsvajotą pelną.
    4. Pasukit galvą ir patys pagalvokit apie kitas priežastis!
  • Jei projektas auga, tai auga panašiu tempu kaip ir kiti jau TOP’e esantys stabilūs tokenai/coin’ai. Peršasi mintis nakui man investuot, užšaldyt USD neaišku kuriam laikui, o veliau judėti kartu su rinkos ritmu??? Aišku pataikius į HOT projektą augsim dvigubais tempais 🙂

Šiam kartui mano išvados tokios būtų: investuojam didesnę dalį pinigų į TOP’inias valiutas. Mažą dalį, kurią praradę nemirsit iš bado investuojam į ICO projektus. Investuojant į ICO reikia kantrybės ir niekada nepanikuoti. Jie naujokai biržose ir apyvartos jų juokingai mažos. Kuo daugiau biržų priims tą tokeną, tuo didesnė tikimybė projektui augti. Jei projektas vertas dėmėsio, jis būtinai uždirbs jums pinigų.

Štai vienas iš paskutinių pavyzdžių su mano pasirinktu ICO. T.y. Covesting

Rezultatai nuo sausio pradžios. Baisu buvo net skaičiuoti. Bet lauksim atsigavimo. Investavau dar į kitas monetas, bet esant tokiai situacijai net nėra motivacijos apie jas rašyti…Pirmieji ICO išėję į biržą irgi minuse minimaliam. Jų rezultatus kitą kartą apžvelgsiu.

KriptovaliutaKursas pradžioj ($)
12/01/2018
Dabartinis kursas ($)Pokytis nuo pask. ataskaitos (%)
Bitcoin139039638-31
Ethereum1217825-33
Litecoin237199-16
Verge0,1670.056-67
Time New Bank0,1790.0556-69
Dynamic Trading Rights0,19690.08-60
Sportyfi0,62220.252-60
Ripple2,010.89-56

 

 

Pirmieji ICO projektų rezultatai

Pagaliau kai kurie iš ICO projektų papuolė į kripro biržas. Rezultatai nėra kosminiai, bet esant neaiškiai situacijai rinkoje, tai vis tiek kažkiek džiugina.

Per tą laiką kol nerašiau, investavau dar į liveedu.tv projektą. Labai perspektyvus ICO, manau daug žadantis. Iš pavadinimo galite suprasti, kad tai edukacinis projektas, orientuotas į online video pamokas, konsultacijas. Surinko jau 9M usd, hard cap’as 10M. Taigi iki ICO pabaigos laiko liko labai nedaug.

Grįžtam prie pirmųjų kotiruojamų projektų rezultatų.

Appcoins – pirkau už $0,189, dabartinė kaina $1,35. Pelnas 610 procentų.

Bitdegree – pirkau už $0,107, dabartinė kaina $0,21. Pelnas 94 procentai.

Indahash – pirkau už $0,132, dabartinė kaina $0,588. Pelnas 343 procentai.

INS Ecosystem – pirkau už $2,13. Dabartinė kaina $4,78. Pelnas 124 procentai.

Ataskaita #5 – malames vietoj

Prasidėję nauji metai nieko gero kol kas neatnešė. Daugybe fake naujienų rašoma, kurios trukdo normaliam kriptovaliutų augimui. Vienas iš paskutiniųjų fake’ų – Pietų Korėja uždraudžia kriptovaliutų keityklas. Tai tiesiog buvo eilinė diskusija iš kurios išspaudė burbulą, kuris labai kirto per kriptovaliutų kursus.

Bitkoinas galima sakyti stovi vietoji, LTC šiek tiek nukrito. Gerokai pakylo Ethereum, iki 1200 USD. Manau jisai dar turėtų gerokai augti. ICO vis labiau pupuliarėja, o jų dalyvavimui dažniausiai reikia ETH, tai galimai tai ir kelią jo paklausą.

Pora naujų mano pasirinktų ICO.

  • lh-crypto.io
  • rentberry.cryptonomos.com
  • neuromation.io
  • gamemachine.io

Jau greitai pirmieji ICO atsiras keityklose. Laukiu nesulaukiu pirmųjų rezultatų.

Kripto portfelį teko pakoreguoti, tiksliau tariant labiau diversifikuoti.

KriptovaliutaKursas pradžioj ($)
9/12/2017
Dabartinis kursas ($)Pokytis nuo pask. ataskaitos (%)
Bitcoin1472913903-6,6
Ethereum747121762,9
Litecoin251237-5,6
Verge0,1580,1675,7
DigiByte0,0630,067PARDAVIAU
Time New Bank0,2660,179-33
Dynamic Trading Rights0,04530,1969334
Sportyfi0,14160,6222339
Ripple1,962,012,5

Ataskaita #4 – korekcijos pabaiga

Po maždaug dviejų savaičių kursų šokinėjimo/mažėjimo, reikalai krypsta geryn. Kas per savaitę pasikeitė su kripto portfeliu? Pardaviau DASH, nusipirkau Verge bei DigiByte. Verge kurso staigus mažėjimas privertė mane šiek tiek paprakaituoti. Bet tikiu, kad viskas griš į savo vėžias.

Kas liečia ICO, sąrašas pasipildė tokiais projektais:

Kaip matote sąrašas nemažas, todėl atskirai kiekvieno neaprašinėsiu. Sausio mėnėsį kai kurie ICO projektai jau kotiruosis biržose, žiūrėsim kaip seksis su jom.

KriptovaliutaKursas pradžioj ($)
9/12/2017
Dabartinis kursas ($)Pelnas per savaitę (%)
Bitcoin129001472914
Ethereum58274728
Litecoin22025114
Verge0,2430,158-35
DigiByte0,0630,0676

Bendras portfelio pokytis nuo investavimo pradžios – 235%

Ataskaita #3 – korekcija

Na štai ir atėjo visų laukta korekcija… Svarbiausiai nepanikuoti, dėdės išparduoda savo monetas. Kadangi aš ilgalaikis investutojas, tai per daug nepergyvenu. Greitai viskas atsistatys.

Tu tarpu vakar pasirinkau dar vieną ICO investavimui, tai Envion.org. Taip pat pardaviau Karbowanec, likau deja minuse.

Praėjusios savaitės rezultatai:

KriptovaliutaKursas pradžioj ($)
9/12/2017
Dabartinis kursas ($)Pelnas per savaitę (%)
Bitcoin1776012900-28
Ethereum690582-16
Litecoin310.1220-29
Dash898104916
Karbowanec1.170.83Pardaviau po $1, nuostolis ~35 proc.

AppCoins.io ir Bitdegree.org – kitas mano pasirinkimas

Taigi, dar pora mano pasirinktų ICO yra Appcoins ir Bitdegree.  Appcoins bandys konkuruoti su google play store ir kitom apps parduotuvėm, pasiūlydami vartotojams atsiskaityti už apps’us jų išleistom APPC monetom.

Bitdegree yra lietuvių sukurtas projektas. Bazuojasi Kaune, jiems priklauso Hostinger bei 000webhost hostingai. Tarp kitko, vieni populiariausių pasaulyje. Bitdegree siūlys studentams online apmokymus. Kažkas panašaus kaip Coursera ir Hackerrank kartu sujungus.

Ataskaita #2 – Altcoin’ų šuolis

Šią savaitę į viršų šovė beveik visi altcoin’ai. Ypač nudžiugino LTC, šovęs daugiau nei dvigubai į viršų per vieną savaitę. Pardavęs LISK monetas, viską imėčiau į LTC. Palyginus, gan laiku pėjau tai padaryti. ETH per savaitę pabrango daugiau nei 40%.

Litecoin’o šuolį visi paaiškina tuom, kad juo buvo pradėta prekiauti amerikietiškoj Coinbase kriptovaliutų biržoj. Ir aplamai, manau, kad visų kitų valiutų šuolis vyksta dėl ypač lėtų BTC pavedimų bei didelių komisinių. Beje, Coinbase artimiausiu metu žada dar pridėti naujų monetų, tik deja neaišku kokių… Galimas variantas ETH, Monero,  IOTA, Dash. Manau kažkas iš TOP 10 sąrašo.

Taigi šios savaitės rezultatai.

KriptovaliutaKursas pradžioj ($)
9/12/2017
Dabartinis kursas ($)Pelnas per savaitę (%)
Bitcoin158271776012.21
Ethereum471.0469046.48
Litecoin147.29310.1110
Dash753.1489819.23
Karbowanec0.991.1718.18

Indahash – socialinio marketingo projektas

Dar vienas mano pasirinktas ICO variantas yra Indahash.com . Naujos kartos reklamos tinklas, kuris leis užsakovams reklamuoti savo produktus/paslaugas Indahash narių socialiniuose profiliuose (Instagram, Snapchat, Facebook).  Nariams bus mokama Indahash coin’ais, kuriuos veliau galėsite arba išgrininti arba už juos gauti tam tikras nuolaidas ar paslaugas.

Iki jų pagrindinio ICO pabaigos liko beveik dvi dienos. Šiuo metu duodamas 10 proc. bonusas nuo nupirktų IDH tokenų. Pirkti juos galima tiktais už Ethereum (1 ETH-3520 IDH).  Kaip pirkti? Žiūrim šitą video.

Ataskaita #1 – Kripto portfelis

Kadangi tik pradėjau investuoti į ICO, kažkokių pokyčių kolkas dar nėra. Kai kurie jau baigiasi, kai kurie ICO vis dar vyksta… Cashaa tokenų pardavimai jau baigėsi, todėl lauksim kol pradės nuo sausio 15d prekiauti jų tokenais keityklose, tikiuosi kursas šoktels bent xx kartų.

Dabar apžvelgsim kripto valiutų portfelį. Nuo rūgsėjo šiek tiek užsipirkau, todėl kas savaitę kolkas rašysiu investavimo ataskaitas būtent apie jas. Kadangi ataskaita yra pirma, todėl rezultatus apžvelgsiu nuo pačios pradžios, vėliau imsiu tik savaitės laikotarpį.

KriptovaliutaKursas pradžioj ($)Dabartinis kursas ($)Pelnas (%)
Bitcoin5800 (27/10/2017)15827172.89
Ethereum303.94 (30/9/2017)471.0454.98
Litecoin55.58 (30/9/2017)147.29165
Lisk5.73 (30/9/2017)8.6550.85
Dash333 (12/11/2017)753.14126.17
Karbowanec1.63 (19/11/2017)0.99-38.95

Kažkodėl, surizikavau nusipirkti Ukrainiečių Karbowanec kriptovaliutos, kažkokia durna nuojauta buvo, kad Ukrainiečiai su jų padėtim šalyje ankščiau ar vėliau gali pradėti investuoti į ją. Bet kolkas prašoviau. Nepanikuojam ir laukiam toliau 🙂

Bendrai portfelio rezultatai labai džiugina. Šiuo metu kriptovaliutų rinkoje vyksta dideli pokyčiai ir žymūs kursų šokinėjimai. BTC per dieną tai pabrangsta 20%, tai vėl krenta. Šiandien LTC kaina pakylo daugiau nei 50%! Žodžiu, labai įdomu, kas gi bus toliau…

Cashaa – alternatyva šiuolaikiniams bankams

Likus keturiom valandom iki Cashaa tokenų pardavimo pabaigos, nusprendžiau šiek tiek investuoti ir į juos. Irgi labai įdomus projektas. Giriasi, kad patenka į 12 vietą įtakingiausių blockchain kompanijų.

Sistema sukurta dar 2016 metais. Jau tada prie jos prisijungė daugiau nei 3000 treiderių. Sukurtas apps’as mobiliems, kuris greitai bus pasiekiamas visiems nariams. Cashaa.com siūlys alternativą dabartiniams bankams, lengvus ir greitus blockchain pavedimus, fx ir kriptovaliutų biržą. Atsiras virtualios ir fizinės kortelės, kurios leis gryninti kripto valiutą i usd, eu ir t.t. Žodžiu planų pas juos daug…

Žemiau rasite sistemos įkūrėjo Kumar’o vaizdo įrašą, padarytą 2016 gruodį Techcrunch parodoj.