Bandom investuoti į ICOs

Pasaulis išprotėjo dėl kriptovaliutų. Vos ne kiekvienas, kuris dirba IT srityje norėtų turėti ar turi kažkiek Bitkoinų, litecoinų ar kitų criptų. Ir aišku kiekvienas svajoja, kad jo investuoti pinigėliai į jas, atneš jiem krūvas pinigų.

Asmeniškai manau, kad investuojant į įvairias kriptovaliutas, galima tikrai gerai užsidirbti. Ne 1000%, bet padvigubinti galima.

Tačiau, mane labiau domina investavimas į ICO, kadangi mes neplanuojame gi investuoti milijonų, o gerokai mažesnes sumas, todėl mums norisi 10x investicinės grąžos. Kad, pasijaustų kaip sakoma. Kas yra ICO? Žiūrim Žilvino youtube įrąša.

Vienas šaltinis skelbia, kad vidutinė 204-rių ICO’s grąža buvo 1,320 proc. Kodėl gi nesurizuoti dėl tokių skaičiukų?

Crypterium – tai pirmas ICO kurį pasirinkau. Kodėl būtent jis? Todėl, kad jis man patiko). Jei rimtai, tai apsilankom jų puslapyje ir skaitom, nepamirštam white paper’io. Pratinames ieškoti informacijos savarankiškai. Jie skelbiasi, kad tai naujos kartos kripto bankas. Šiuo metu jie duoda 10 proc. bonuso nuo investuotos sumos.

Jų tokenus (CRPT) galima įsigyti už BTC, LTC, XRP, BCH, DASH, ETC, ETH, USDT, pavedimu arba naudojantis VISA / Mastercard.  Kaip pvz. už 0.0075 BTC dabar gauname 75 CRPT +10 proc. bonuso. Viso 82.5 CRPT. Galima pasinaudoti Spectrocoin keitykla ir per juos papildyti balansą.

Investuotos sumos neskelbsiu, kadangi tai neturi reikšmės, orientuosimes į procentinę grąžą. Iki šio ICO pabaigos liko 10 dienų.